آموزشترفندها

حالتGodModeدر ویندوز 10

GodMode

همان طور کــه می دانید تنظیمات سیســتم عامل در وینــدوز 10 از دو بخش منــوی Settings و کنترل پنل کلاسیک در اختیار کاربران قرار گرفته است. به عنــوان مثال برای دسترســی به تنظیمــات به روز رســانی ویندوز فقط میتــوان از منوی Settings کمــک گرفــت و در نقطــه مقابل نیــز برخــی تنظیمــات همچــون بخــش مدیریــت ســخت افزار (Manager Device )فقــط از کنترل پنل قابل دسترسی است.

دوست دارید به جای جست و جوی ابزارهــای مورد نظر میــان این دو بخــش، همچــون گذشــته بتوانید با مراجعــه به یک بخــش به همه ابزارهــای مدیریتــی و تنظیمــات ویندوز دسترسی داشته باشید؟ حالت GodMode در ویندوز این امکان را در اختیار شما قرار میدهد و به این روش می توانید نســبت به فعال سازی آن در ویندوز 10 نیز اقدام کنید:

1 .پیــش از هــر چیز مطمئن شوید کاربری وارد شــده به ویندوز از ســطح دسترســی مدیر سیستم برخوردار اســت، سپس روی بخشی خالی از دســکتاپ، کلیک راســت مــاوس را فشــار داده و از منــوی به نمایــش درآمــده گزینه New و سپس Folder را انتخاب کنید.

2 .عبــارت زیر را عینا به عنوان نام پوشه جدید وارد کرده و کلید اینتر را فشار دهید: GodMode.{ED7BA470- 8E54-465E-825C- 99712043E01C}

3 .اکنــون آیکــون پوشــه به آیکون کنترل پنل تغییر خواهد کرد. با دوبار کلیک روی آیکون ایجاد شده می توانید به همه تنظیمات سیستمی در ویندوز دسترسی داشته باشید.

حتما بخوانید:  چگونگی تغییر انداره قلم در آیفون
برچسب ها

آریوبرزن

آریو اشراقی هستم مدیر سایت وب آریو از بچه های خونگرم جنوب ( خوزستان )، خوشحال میشم که با اشتراک گذاری مطالب، سایت منو حمایت کنید. در ضمن عضویت در کانال تلگرام وب آریو یادتون نره!! @webario

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن