آموزشترفندها

ایموجی ها در برنامه فتوشاپ

ایموجی ها در فتوشاپ

ایموجی (Emoji )که بسیاری از کاربران به آنها شکلک می گویند، تصاویری هســتند که در اغلب موارد یک صورتک با حالتهای روحی مختلف همچون شــاد، غمگین، عصبانی و … را به نمایش درمی آورند. همان طور که می دانید این روزها ایموجی ها در تمام پیام رسان ها، سرویس های وب و بسیاری از برنامه های دیگر پشتیبانی می شوند و استفاده از آنها به صورت جهانی گسترش یافته است.

توجه: بــرای اجرای ایــن ترفند نیازمند نرم افــزار فتوشــاپ CC نســخه 2017 هستید. دوســت دارید این ایموجی ها را در نرم افزار فتوشاپ به راحتی رسم کرده و از آنها در طرح های خود کمک بگیرید؟ به کمک این ترفند می توانید به راحتی بدون نیاز بــه طراحی هریک از این ایموجی ها به مجموعه ای با بیش از 800 ایموجی درگروه های مختلف دسترسی یابید.

1 .فتوشاپ را اجرا کنید.

2 .یک صفحه جدید ایجاد کرده یا تصویری را که پیشتر آماده کرده اید در برنامه فراخوانی کنید.

3 .ابزار نوشــتن متن را انتخاب کنید. (می توانید از فشار کلید میانبر T روی صفحه کلید کمک بگیرید)

4 .از منوی بالایی، روی نوار انتخاب فونت کلیک کرده و عبارت emoji را در بخش مربوط به نام فونت تایپ کنید.

5 .در سیســتم عامل مــک دو فونــت EmojiOne و Apple Color Emoji Color برای شــما نمایش داده می شود و در سیستم عامل ویندوز فونت EmojiOne Color را مشاهده خواهید کرد.

حتما بخوانید:  چرا در بعضی از ماشین ها فرمان در سمت راست قرار دارد؟

6 .یکــی از فونت هــا را به دلخواه خود انتخاب کنید تــا در محیط کاربری فتوشــاپ، پنجره ای شــامل گلیف های فونت (Glyph )برای شما نمایان شود.

7 .بــا دوبــار کلیــک روی هریک از ایموجی های به نمایش درآمده در پنجره گلیف ها می توانید نسبت به درج آن ایموجی در صفحه اقدام کنید.

توجه: همه ایموجی های فونت های مورد اشاره از نوع وکتور هستند و Ctrl+Tمی توانید با فشار کلید های یا تغییر در اندازه فونت، به هر مقدار که خواستید اندازه ابعاد را بدون افت کیفیت تصویر تغییر دهید.

برچسب ها

آریوبرزن

آریو اشراقی هستم مدیر سایت وب آریو از بچه های خونگرم جنوب ( خوزستان )، خوشحال میشم که با اشتراک گذاری مطالب، سایت منو حمایت کنید. در ضمن عضویت در کانال تلگرام وب آریو یادتون نره!! @webario

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن